Już po raz dziesiąty odbywa się  bożonarodzeniowa zbiórka pod nazwą „Paczka dla Bohatera” Stowarzyszenia Paczka dla Bohatera.

Przedszkole pragnie dołączyć do tej akcji. Twarzą tej edycji jest Pan Henryk Aniołek mieszkaniec powiatu pruszkowskiego, który w tym roku skończył 100 lat.


Tak jak w latach poprzednich zbiórka ma  pomóc kombatantom.  Pamięć i pomoc  dla Seniorów jest  niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania. Szczególnie teraz w trudnym czasie pandemii.
Wesprzemy naszymi działaniami żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.
Zbiórkę prowadzimy  od 11listopada do 10grudnia 2020 roku w przedszkolu. Koordynatorem w placówce jest Paulina Andrzejewska. Dary gromadzimy w pojemniku w szatni:

  •  produkty spożywcze długoterminowe
  •  produkty chemiczne długoterminowe

W dniach 19-24 grudnia w polskich mundurach, paczki zostaną rozwiezione do naszych Bohaterów przez członków Stowarzyszenia.

Liczymy na Państwa wsparcie i  rozpropagowanie  inicjatywy. Dziękujemy!

Kategorie: Ogłoszenia

Skip to content