Uroczyste zakończenie projektu „Pruszków – poznasz, polubisz”

 

27 maja w Przedszkolu Miejskim nr 13 odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Pruszków – poznasz, polubisz”.

Projekt był całorocznym współdziałaniem nauczycieli pruszkowskich przedszkoli z zakresu edukacji regionalnej. Obejmował cykl zajęć mających na celu zapoznanie najmłodszych z historią, kulturą oraz terenami zielonymi naszego miasta. Działania projektowe były okazją do kształtowania wśród najmłodszych i ich rodzin poczucia tożsamości regionalnej, wzmacniania więzi społecznych oraz integracji placówek przedszkolnych z terenu Pruszkowa.

Ogłoszono wyniki konkursu plastyczno-technicznego „Co lubię w moim mieście?” Celem konkursu było: rozwijanie umiejętności plastyczno-technicznych oraz kreatywności, zainteresowań dotyczących miejsca zamieszkania, zacieśnianie więzi rodzinnych poprzez wspólne działania. Komisja konkursowa przyznała dwa pierwsze miejsca, które zajęły: Iza  (PM nr 5) i Lena (PM nr 11). Drugimi miejscami uhonorowano prace autorstwa Tadeusza i Karola  (PM nr 15) i Antoniny (PM nr 4). Trzecie miejsce przypadło dziełom Agaty  (PM nr 13) i Adama (PM nr 3). Wyróżnienia w konkursie zdobyli: Maja  (PM nr 14), Franciszek  (PM nr 9), Franciszek (PM nr 16), Lena(PM nr 8), Jan i Zofia  (PM nr 2), Olek i Ignacy(PM nr 1), Miłosz (PM nr 7), Joanna  (PM nr 10) oraz Emilia (PM nr 12).

Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków pt. „Bo przedszkole uczy, bawi nas”. Mali artyści dali z siebie wszystko! Prezydent Paweł Makuch i Pani Beata Czyżewska wręczyli nagrody przedstawicielom  przedszklolaków.

Wszystkim dzieciom i nauczycielom zaangażowanym w realizację wspólnego projektu składamy serdeczne podziękowania.

 

 

Pruszkowska Olimpiada Przedszkolaków 2021 wróciła do naszego miasta!

Starszaki  we wszystkich  pruszkowskich przedszkolach zostały olimpijczykami.

Gratulujemy młodym sportowcom!

https://www.pruszkow.pl/oswiata/edukacja/aktualnosci-edukacja/olimpiada-przedszkolakow-pruszkow-2021/

KONKURS DLA DZIECI I RODZICÓW

 

KONKURS R Konkurs plastyczno – techniczny CO LUBIĘ W MOIM MIEŚCIE

 

„Ole, ole w Pruszkowie dzieje się!”

“Pruszków poznasz – polubisz” – finał konkursu plastycznego “Zimowy Pruszków”

„O Pruszkowie wierszem mówię”

“Pruszków poznasz-polubisz” – projekt edukacji regionalnej

 

„Pruszków poznasz- polubisz” – projekt edukacji regionalnej

 

Kategorie: WYDARZENIA

Skip to content