W dniu 11.06 Przedszkole Miejskie nr 16 zostało uroczyście otwarte!

Po dziewięciu miesiącach oczekiwań Prezydent Miasta Pan Paweł Makuch w obecności Szanownych Gości zaprosznonych na ten dzień, symbolicznie przeciął wstęgę. Dziekan ks. prał.Marian Mikołajczak zadbał o podniosłą duchowo atmosferę. Nasze przedszkole rozpoczęło pracę w wyjątkowych czasach pandemii dlatego fakt jego powstania i funkcjonowania jest znaczący dla całej społeczności dzielnicy -Gąsin.

Mieliśmy okazję cieszyć sie obecnością Zastepców Prezydenta Miasta Beaty Czyżewskiej oraz Konrada Sipiery, Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Zdzisława Sipiery, II Mazowieckiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Wiśniewskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Krzysztofa Biskupskiego, Starosty Powiatu Pruszkowsiego Krzysztofa Rymuzy, przedstawicieli służb mundurowych miasta, dyrektorów pruszkowskich przedszkoli i szkół oraz Rady Rodziców.

Pani Dyrektor Beata Stosio przyjęła moc życzeń i gratulacji za prężną działaność placówki. Grupa starszaków „Zajączki” zaprezentowała program artystyczny , który wprowadził promyk słońca w pochmurny dzień. Przekonaliśmy się, że mimo trudności warto podejmować wyzwania i realizować nawet śmiałe plany.

Dziękujemy za pomoc Pani Dyrektor SP10 Mirosławie Śliwińskiej

oraz wszystkim naszym sympatykom!

Gratulujemy młodym artystom prezentacji, przygotowabej pod czujmym okiem

Pani Natalii i Pani Ali