W tym roku tradycyjna Pruszkowska Olimpiada Przedszkolaków wróciła do naszego miasta. Ze względu na sytuację pandemiczną odbyła się w zmienionej formie -w formie zdalnej. Jednego dnia o wyznaczonej godzinie rozpoczęły sie igrzyska sportowe. Po zapaleniu ognia olimpijskiego i rozgrzewce sportowej w każdym z szesnastu przedszkoli najstarsza grupa  przystąpiła do zmagań sportowych. W naszym przedszkolu, jako organizatorzy, mieliśmy zaszczyt gościć patrona wydarzenia oraz projketu regionalnego „Pruszków poznasz -polubisz „Prezydenta Miasta Pruszkowa Pawła Makucha oraz Panią Naczelnik Wydziału Edukacji w Pruszkowie Marzannę Geisler.

Specjalne pakiety stratowe z symbolicznym ogniem olimpijskim i życzeniami prezydenckimi  dotarły do pod adresy placówek aby bawić się razem i krzewić olimpijskiegio ducha.

Wyjątkową  atrakcją okazała się rozgrzewka dla wszystkich maluchów prowadzona przez braci koszykarzy Łukasz i Mateusz Bonarek zawodnicy zespołów ACK UTH Rosa Radom i Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

Sponsorzy zadbali o upominki dla starszaków-przedszkolaków:

  • zaproszenie na badanie postawy  i stóp, woda (Specjalistyczne Centrum Rehablitacji -Vita),
  • rabat na badania profilaktyczne oraz kolorowanki od SYNLAB.

Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji VITAPruszków - Klinika  Badania laboratoryjne - punkt pobrań - Centrum Medyczne Evimed

 

Pragniemy także podzękować Rodzicom Szymona Wall za wypożyczenie kosza do gry.

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI !

Kategorie: WYDARZENIA

Skip to content