10 marca  w Przedszkolu Miejskim nr 16 ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Zimowy Pruszków” zorganizowanego w ramach projektu międzyprzedszkolnego edukacji regionalnej „Pruszków poznasz-polubisz”. Patronem  projektu jest Prezydent Miasta Pruszkowa, który osobiście wreczył nagrody dyrektorom i przedstawicielom nagrodzonych oraz wyróżnionych placówek. Rangę tego kameralnego wydarzenia podniosła obecność Prezydenta Pawła Makucha, Pani Wiceprezydent Beaty Czyżewskiej oraz przedstawicieli Urzędu Miasta. Na ręce Pani Dyrektor Beaty Stosio został przekazany herb naszego miasta oraz kolorowe logo z dedykacją dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia przedszkole zamieniło sie w prawdziwą galerię, którą podziwiać mogli mali i duzi.

Dzięki współpracy ze  sponsorem :MZO Pruszków: Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie

( https://mzo.pl/  )mogliśmy docenić talenty pruszkowskich dzieci.

Dziękujemy wszystkim Państwu za obecność.

Uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów artystycznych!